nowy Partner Centerka

nowy Partner Centerka

Z przyjemnością donosimy, iż w ramach działań seniorskich rozpoczynamy współpracę z nowym Partnerem SeniorApp – łódzki startup, w ramach której będziemy promować aktywizację osób 60+ oraz realizować wspólne działania o charakterze edukacyjnym.

Startujemy już 21. maja podczas VII Łódzkich Senioraliów, organizowanych z inicjatywy Oddziału ds. Polityki Senioralnej Urzędu Miasta Łodzi. W tym dniu zaplanowaliśmy warsztaty taneczne hip-hopu online o godz. 10.00 na grupie fb „Yoł Yoł Seniorzy” oraz w formie stacjonarnej w siedzibie Stowarzyszenia „Pomost” o godz. 11.00. Do udziału zapraszamy wszystkich nestorów, którzy kochają taniec, nowe wyzwania oraz pomagać innym. Wydarzenie będzie miało charakter „drzwi otwartych”, z możliwością dołączenia do wolontarystycznej grupy tanecznej.

Zapisy przyjmowane są za pośrednictwem wydarzenia na fb tutaj

Szczegółowe informacje dostępne są tutaj oraz za pośrednictwem kontaktu e-mailowego: kontakt@centerko.org

W planach również są webinaria z udziałem Mariusza Kołodziejskiego oraz Seweryna Obałki, w trakcie których pokazane zostaną „dobre praktyki” i rozwiązania, dotyczące wolontariatu seniorów oraz formacji „Yoł Yoł Seniorzy”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *