Gala Wolontariatu 2017

Gala Wolontariatu 2017

Gala Wolontariatu to cykliczna impreza integracyjna organizowana przez Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko” z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Celem przedsięwzięcia jest podsumowanie działań wolontarystycznych i nagrodzenie najbardziej aktywnych społeczników. Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większym zainteresowaniem i przyciąga nowych sympatyków, również z sektora publiczno-państwowego i prywatnego. RCW „Centerko” jest również zapraszany przez sieć Centrów Wolontariatu w Polsce do koordynacji konkursu pt. „Barwy Wolontariatu” na poziomie lokalnym. Gala Wolontariatu to specjalna okazja do poznania ciekawych sylwetek wolontariuszy z regionu łódzkiego, działających w różnych obszarach życia społecznego, których różnorodność sprawia, że wolontariat w naszym otoczeniu staje się szalenie barwny. Działalność wolontariuszy rozwinęła się już mocno w obszarach pomocy społecznej, oświaty, czy służby zdrowia. Pojawiają się jednak wciąż nowe, dotychczas mało dostępne dla wolontariuszy dziedziny – kultura, działalność administracyjna, wolontariat pracowniczy, usługi specjalistyczne (np. porady prawne czy tłumaczenia).

X już edycja uroczystości, realizowana przez RCW „Centerko” odbędzie się w dn. 15.12 br. o godz. 17.00 w sali widowiskowej Politechniki Łódzkiej przy al. Politechniki 3a. Będzie to nie tyko okazja do podsumowań, podziękowań, ale również wspólnej integracji. Podczas Gali nastąpi rozwiązanie lokalnej edycji konkursu „Barwy Wolontariatu”, plebiscytu „Senior wolontariusz – lider zmian społecznych” oraz wyróżnienie najaktywniejszych wolontariuszy i koordynatorów wolontariatu w naszym regionie. W tym roku, oprócz prezentacji wolontariuszy, część oficjalną wzbogacą występy estradowe zaproszonych artystów, m.in. tancerzy ze szkoły Family Dance, performerów Killzone Crew i Magdaleny Kempko, którzy uatrakcyjnią Galę niespodziankami dla łódzkich społeczników.

Na imprezę zapraszamy wszystkich, tych którzy kochają wolontariat, a działania społeczne stanowią sens i esencje życia. Spotkajmy się i razem celebrujmy ten dzień!!! Na potwierdzenie udziału czekamy do 04.12.2017 r. na adres mailowy: kontakt@centerko.org

Część oficjalna zakończy się afterparty w Kinie Bodo. Zaproszeni wolontariusze obejrzą film „Kedi – Sekretne życie kotów”.

Dodatkowe informacje:

harmonorgam imprezy

artyści Gali Wolontariatu

plakat

Jeśli chcesz zobaczyć jak bawiliśmy się w zeszłym roku kliknij tutaj, a jeśli spodoba Ci się to, co robimy, wesprzyj naszą inicjatywę na portalu Pomagam.pl

1 thought on “Gala Wolontariatu 2017

  1. Pingback:Barwy Wolontariatu 2017 – wyniki – Centerko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *