ankieta dla pracodawców

ankieta dla pracodawców

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia ankiety, której celem jest zbadanie zapotrzebowania pracodawców na dane stanowiska oraz kompetencje miękkie wśród pracowników (osób z niepełnosprawnością z uszkodzeniami wzroku i/lub słuchu).

Wypełnienie ankiety zajmie Państwu maksymalnie 15 minut, a jej wyniki posłużą nam jako materiał do indywidualnej pracy tutora z wolontariuszami oraz opracowania poradnika dla organizacji. Ułatwią nam również dobór zadań dla wolontariuszy, aby rozwijać konkretne umiejętności, przydatne do podjęcia aktywności zawodowej.

Ankieta jest skierowana do pracodawców, liderów, właścicieli firm, przedstawicieli organizacji lub instytucji, osób zarządzających zespołem oraz organizujących miejsca pracy dla pracowników. Na odpowiedzi czekamy do 10.09.2017 r.

Bezpośredni link do ankiety znajduje się tutaj

Szczegółowe informacje nt. realizowanego projektu znajdą Państwo tutaj

Ankieta jest przeprowadzona w ramach projektu „Kompetencyjny model wolontariatu. Wolontariat pierwszym krokiem na rynek pracy” dzięki dofinansowaniu ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój przez Stowarzyszenie Młodzieży i Osób z Problemami Psychicznymi, Ich Rodzin i Przyjaciół „Pomost”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *